Спанбонд медичний лист 2 м. пог
Компанія пропонує простирадла одноразові косметичні для салонів краси, масажних кабінетів, спа салонів. Там є всі розміри і щільність простирадла. Простиня 200x160 см, спанбонд щ. 20г/м2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 160 см |
| Щільність | 20 г/м2 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Основні | |
| Структура матеріалу виготовлення | Однорідна |
| Матеріал виготовлення | Спанбонд |
| Вид витратного матеріалу | Простирадло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



