


Брошка відьма на метлі червона оберіг, хелловін, 1563
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1563
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брошка відьма на метлі червона оберіг, хелловін - стильна прикраса вашого образу!
Розмір: 4,7х4 см, довжина застібки - 2,3 см, вага - 8 г.
Склад: біжутерний сплав, золотисте напилення, емаль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стиль виконання | Готичний |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



