Кулон на ланцюгу гранат червоний - ошатна прикраса для вас!
кулон - 2,5х2 см, ланцюг - 45 см. Вага -8 г.
Зміст: ювелірний сплав, акрилові вставки, золотисте та срібне напилення
кулон - 2,5х2 см, ланцюг - 45 см. Вага -8 г.
Зміст: ювелірний сплав, акрилові вставки, золотисте та срібне напилення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Фрукти/ягоди |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴







