Кулон на ланцюгу, червона підвіска з говлітом під корал, сова - стильна прикраса для вас!
кулон сова - 5,3х2,5 см, ланцюг - 45+4 см, вага - 24 г
Склад: ювелірний сплав, сріблясте під старовину напилення, говліт під корал, стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Птахи |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Камені вставки | Говліт, Корал |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴








