Вінтажний стиль кулон говліт під бірюзу - стильна прикраса для вас!
Склад: ювелірний сплав, напилення під античне срібло, камінь говліт під бірюзу
кулон без кріплення - 4,3х3 см, ланцюг - 44+6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Квіти |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Камені вставки | Бірюза, Говліт |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴






