Позолочений кулон на ланцюгу аметистова жеода, 4265-3
843 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4265-3
Позолочений кулон на ланцюгу аметистова жеода - приголомшлива прикраса для вас!
розмір овалу - 2,8х2,3 см, загальна довжина кулона - 3,2 см, обхват ланцюга - 48 + подовжувач 6 см
Склад: ювелірний сплав, напилення золота (позолота без штампа), камінь з аметистової жеоди, австрійські стрази
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Весілля |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Камені вставки | Аметист |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина ланцюжка | 480 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 843 ₴








