Червоний кулон на ланцюгу говліт під корал грецький візерунок, вінтажний стиль - модна прикраса для вас!
кулон без тримача - 4,4х3,2 см, ланцюг - 45+6 см
Склад: біжутерний сплав, сріблясте напилення під античність, говліт під корал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Камені вставки | Говліт, Корал |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴







