Круглий ажурний кулон вінтажний стиль говліт під бірюзу - красива прикраса для вас!
кулон 3,5 см, камінь - 2,5 см, ланцюг - 45+6 см
Склад: біжутерний сплав, сріблясте напилення, говліт під бірюзу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Камені вставки | Бірюза, Говліт |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴






