Посріблена підвіска кулон кулон павук на ланцюгу з аквамарином-фіанітом - розкішна прикраса для вас!
кулон 2,6х1,6 см, ланцюг 44 см, вага - 8 грам
Склад: ювелірний сплав, напилення срібла 925, великий блакитний і дрібні прозорі фіаніти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Метелики/комахи |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина ланцюжка | 440 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴







