Посріблена підвіска гроно кульок на ланцюгу - приголомшлива прикраса для вас!
підвіска - 4,5х1,2 см, вага - 7 грам
Склад: ювелірний сплав, напилення срібла 925
підвіска - 4,5х1,2 см, вага - 7 грам
Склад: ювелірний сплав, напилення срібла 925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Крапля |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина ланцюжка | 440 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
| Тематика | Природа |
| Проба | 925 |
| Розмір | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴







