Посріблений ажурний медальйон-кулон на ланцюгу, що відкривається, - ошатна прикраса для вас!
кулон - 2,7 см, ланцюг - 44 см, вага - 10 грам
Склад: ювелірний сплав, напилення срібла 925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Медальйон |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Новий рік/Різдво |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина ланцюжка | 440 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴










