Вінтажний стиль - червона підвіска на ланцюгу з коралом - красива прикраса для вас!
Кулон - 4,5х3,4 см, ланцюг - 45+5 см, вставка - 3х2 см
Склад: біжутерний сплав, сріблясте напилення, корал - імітація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴







