Зелена підвіска на ланцюгу грецький орнамент з малахітом - красива прикраса для вас!
підвіска - 4,1х3 см, ланцюг - 45+5 см, вставка - 3,2х2,2 см
Склад: біжутерний сплав, сріблясте напилення, імітація малахіту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Крапля, Орнамент |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Вінтаж |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴







