Квіткового дизайну кулон на ланцюгу з напиленням стерлінгового срібла - елегантна прикраса Вашого образу!
Кулон - 3 см, ланцюжки від квітки - 3,5 см, ланцюг - 44 см,
Матеріал: ювелірний сплав, срібне напилення 925 стерлінгового срібла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Весілля, Серце, день святого Валентина, Квіти, День народження, Рослини |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 440 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴








