



Посріблена ажурна підвіска на ланцюгу кулон серце, арт.10-394
251 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10-394
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну ажурна підвіска на ланцюгу кулон у посрібленому серці - елегантна прикраса Вашого образу!
Підвіска - 2х2 см, ланцюг - 42 см
Склад: ювелірний сплав, напилення срібла, без штампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴



