
Ювелірний кулон на ланцюжку бант з перлами, 1026
175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1026
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ювелірна підвіска на ланцюгу бант з фіанітами - елегантна прикраса.
кулон - 2х2 см, ланцюг 40+5 см
Склад: ювелірний сплав, напилення з білим золотом, фіаніти, австрійські стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Новий рік/Різдво |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴



