


Срібляста брошка штурвал у стразах із ланцюгами, 5296
197 ₴
- В наявності
- Код: 5296
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
срібляста брошка штурвал у стразах із ланцюгами - красива прикраса для вас!
Розмір: діаметр штурвала 4 см, довжина 7,5 см, застібка - 1,8 см
Склад: ювелірний сплав, сріблясте напилення, стрази
Розмір: діаметр штурвала 4 см, довжина 7,5 см, застібка - 1,8 см
Склад: ювелірний сплав, сріблясте напилення, стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Морська |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 0 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴



