Спанбонд медичний 20 щільність
Одноразова простирадло для масажу 160х200м блакитна 20 пл
Компанія пропонує одноразові простирадла косметичні для салонів краси, масажних кабінетів, спа салонів.
В наявності є всі розміри і щільності простирадлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 160 см |
| Щільність | 20 г/м2 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Основні | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Спанбонд |
| Вид витратного матеріалу | Простирадло |
| Структура матеріалу виготовлення | Однорідна |
| Довжина витратного матеріалу | 2 |
| Ширина витратного матеріалу | 1.6 м |
| Тип упаковки матеріалу | Поштучно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



