Простирадла одноразові 160х200, блакитні
5 400 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 17004
Простирадла одноразові 210х160 см, спанбонд пл. 20г/м2 в упаковці
матеріал: спанбонд
щільність: 20г/м2.
розмір: 200х160 см.
Колір блакитний
Простирадло добре вбирає вологу.
Простирадла одноразові виготовлені зі спанбонду щільністю 20 г/м. Ідеальні в застосуванні для будь-яких косметичних процедур і всіх типів шкіри, навіть дуже чутливої, в косметологічних і медичних установах як підстилковий матеріал. процедур. Одноразові простирадла це незамінний атрибут під час проходження косметичних, медичних процедур. Ширина таких простирадл підходить під розмір кушетки в масажних або косметологічних кабінетах. Простирадла з матеріалу спанбонду мають достатню міцність, м'які та приємні на дотик, не викликають подразнення навіть на чутливій шкірі. Унікальний склад матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, гарантує максимальний комфорт під час процедур.
В упаковке - 200 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 160 см |
| Щільність | 20 г/м2 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Основні | |
| Структура матеріалу виготовлення | Однорідна |
| Матеріал виготовлення | Спанбонд |
| Вид витратного матеріалу | Простирадло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
- Ціна: 5 400 ₴/упаковка



