Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Гвоздик |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Гвоздик |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стан | Новий |