ефектна брошка метелик у стразах - ошатна прикраса для Вас! Розмір: 5х3,4 см, застібка – 4 см Склад: ювелірний сплав, золотисте напилення, ювелірна глазур, стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Вага | 14 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴






