ошатна біла перлина брошка виноград - гарна прикраса для Вас! Розмір: 4,6х4,6 см, застібка – 3 см, вага – 13 грам Склад: ювелірний сплав, золотисте напилення, бусинки, ювелірна глазур
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 46 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Фрукти/ягоди |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴





