святкове брошка павук в аутіне з ланцюгом, гранж, рок, Хеллоуїн - елегантна прикраса образу! Брошка виглядає красиво і дорого Павутина: 5х4 см, довжина з ланцюгом - 8 см, застібка - 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Стать | Жіноча |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴









