



Ювелірний кулон на ланцюгу квітка, 2618-2
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2618-2
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну ювелірний кулон квітка на ланцюгу -Елегантний прикраса образу! Кулон - 3,5х2,2 см, ланцюг - 42 + 5 см Склад: ювелірний сплав, золочення, стрази, намистинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина ланцюжка | 420 мм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴



