Незвичайний позолочений кулон на ланцюзі квіти літо - гарна прикраса для Вас! кулон - 5,2х2 см, ланцюг - 48 + 7 см Склад: ювелірний сплав, позолота, ювелірна емаль, австрійські стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Золото |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 480 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴







