

Позолочений кулон на ланцюзі квіти метелики в стразах, 8295
403 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8295
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну позолочений кулон на ланцюзі квіти в стразах - красива прикраса для Вас! Розмір: кулон - 3,2х1,2см, ланцюг - 40-45 см. Склад: ювелірний сплав, напилення золота, австрійські стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 32 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Колір | Золотистий |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴



