
Ювелірний фіолетовий кулон з кристалами на ланцюгу метелик, 5760
377 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5760
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну ювелірний кулон з кристалами на ланцюгу Бабочка- гарну прикрасу для Вас! кулон - 3х1,4 см, ланцюг - 40-45 см Склад: ювелірний сплав, напилення з білим золотом, австрійські стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 45 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴



