


Посріблений кулон на ланцюгу, підвіска серце love 925, 3116
314 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3116
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
посріблений кулон на ланцюгу, підвіска серце Love - красива прикраса для Вас! кулон - 3,2х3,2 см, ланцюг - 45 см Склад: ювелірний сплав, напилення срібла 925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 32 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 32 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴



