

Ювелірний кулон на ланцюгу метелики в кристалах, арт. 5450
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5450
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну ювелірний кулон на ланцюгу метелики в кристалах - красива прикраса для Вас! кулон - 3,8х3 см, ланцюг - 40-45 см Склад: ювелірний сплав, напилення білого золота, австрійські кристали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



