

Ювелірний кулон метелик з синіми кристалами на ланцюгу, арт. 9636
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9636
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чарівного дизайну ювелірний кулон метелик з кристалами на ланцюгу - красива прикраса для Вас! кулон - 2,2х1,5 см, ланцюг - 40-45 см Склад: ювелірний сплав, позолота білого золота, австрійські стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 22 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Метелики/комахи |
| Товщина | 15 мм |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 45 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴



