Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Гвоздик |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Гвоздик |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |