Чарівного дизайну брошка в стразах ящірка - стильна прикраса образу! розмір: 7х3,2 см Склад: ювелірний сплав, сріблясте напилення, стрази
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴






