



Посріблений кулон на ланцюгу Листя в кільці
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3523
+380 (50) 999-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильного дизайну посріблена підвіска на ланцюгу у сріблі 925 - елегантне прикраса Вашого образу!
підвіска - 2,2х1,8 см, ланцюг - 40-45 см
Матеріал: ювелірний сплав, напилення срібла 925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Довжина ланцюжка | 400 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



