Чарівного дизайну ажурний відкривається медальйон серце - елегантне прикраса образу!
Медальйон - 2,5х2,5 см, ланцюг - 46+5 см
Матеріал: ювелірний сплав, золоченное напилення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion Jewelry |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Медальйон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴





